Wirtualny sekretariat

To, co jeszcze parę lat temu było nowością, do której trudno było się przekonać, dziś jest rzeczywistością wielu przedsiębiorców. Wirtualne biura w ostatnim czasie zdobyły ogromną popularność i trudno się temu dziwić. Jest to opcja, która daje właścicielom małych firm szereg korzyści. W odpowiedzi na potrzeby wrocławskich przedsiębiorców powstało wirtualne biuro Wrocław, z prestiżowym adresem w Rynku, w pobliżu Placu Solnego.


Wirtualne biuro – szeroki wachlarz usług biznesowych

Przedsiębiorca, który nawiąże współpracę z biurem wirtualnym, skorzysta nie tylko na obniżenie kosztów wynajmu lokalu. Nie będzie musiał też ponosić kosztów utrzymania tego biura, w tym obsługi sekretarskiej. Nasze biuro wirtualne oferuje klientom możliwość odbierania korespondencji przychodzącej na adres firmowy, przechowywania i segregacji dokumentów, oraz usługę skrytki pocztowej.

Umożliwiamy także rejestrację numeru telefonu przekierowującego połączenia na prywatny telefon klienta, bądź odbierania połączeń w jego imieniu. Osobom do których przemawia idea coworkingu, proponujemy wynajem biurek a tym, którzy potrzebują miejsca do spotkań biznesowych – komfortowe sale.


Dodatkowe usługi

Dodatkowe usługi oferowane przez biuro wirtualne Wrocław mogą znacznie ułatwić szybki start nowego biznesu i zmniejszyć ilość spraw, którymi będzie musiał zająć się przedsiębiorca. Oferujemy między innymi obsługę księgową i prawną, doradztwo w zakresie dotacji, pomoc w tworzeniu biznesplanów, czy otwarcie rachunku firmowego, a także działalność związaną z reklamą marki – wyrobienie pieczątek, wizytówek, czy ulotek.


Biuro wirtualne we Wrocławiu – wygoda i prestiż

Biorąc pod uwagę możliwość skorzystania z wszystkich powyższych usług w ramach jednej, niskiej opłaty, może okazać się, że wirtualne biuro we Wrocławiu znacznie przyczyni się do zmniejszenia kosztów działalności.

Odpadną bowiem nie tylko koszty wynajmu, renowacji czy wyposażenia pomieszczenia, ale przestanie też być konieczne zatrudnianie dodatkowego pracownika - sekretarki. Dzięki pełnej obsłudze i wsparciu zmniejszy się także ilość (nieraz bardzo kosztownych) błędów, jakie często popełniają przedsiębiorcy na początku swojej działalności.


Zalety

Nasze wirtualne biuro to rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują optymalnych rozwiązań, które uproszczą prowadzenie ich firmy oraz zwiększą efektywność ich działań.


Wirtualne biuro
Profesjonalnie i elastycznie


SKONTAKTUJ SIĘ